• Weekend Results

    Masters
    Masters 1 vs Fremantle 0-2
    Masters 2 vs Fremantle 0-8
    Masters Men vs NCR TBA

    Seniors
    Womens 1 vs Hale 1-1
    J.Elphick
    Womens 2 vs BYE
    Womens 3 vs UWA 10-0
    K.Gardner, C.Earl, S.Earl, C.Price, C.Burley-3, S.Flight-2, K.Jolly
    Mens 1 vs Whitfords 3-2
    S.Mouttet-3
    Mens 2 vs Blades 0-0
    Mens 3 vs Wolves 0-4
    Mens 4 vs Blades 4-1
    S.Dowd, S.Gauci, M.Norton, C.Smith
    Mens 5 vs John XXIII 3-2
    R.Gaskin, S.Carville, J.Baird
    Mens 6 vs Ellenbrook 3-2
    G.Carville, R.Joubert, P.Szabo

    Juniors
    J5/6 A Res Girls vs AW Reds 1-3
    R.Hukin
    J5/6 B Girls vs Wolves 0-2
    J7/8 A Res Girls vs WASPS 9-1
    LJ.Fulcher-2, N.Grobbelaar, L.McCordinale-3, T.Pedley-2, B.Clements
    J9/10 B Girls vs St Brigids 12-0
    E.Pope, C.Sagar, C.Severn-Ellis, L.Stacey, A.Jerling-2, M.Cook-2, B.Ewens-2, P.Westlake-2
    J11/12 B Girls vs ECU Rangers 0-0
    J5/6 A Prom Boys vs Rockingham 5-3
    J.Colbourne, D.Jourbert, J.Yeo-3
    J5/6 B Boys vs Whitfords 0-6
    J7/8 A Res Boys vs UWA 2-1
    L.Anderson, J.Scheffer
    J7/8 C Boys vs Rockingham 3-3
    R.Pedder, R.Vine, S.Williams
    J9/10 A Prom Boys vs Mazenod 1-0
    D.Singleton
    J9/10 C Boys vs OGMHC 0-0
    J11/12 A Res Boys vs BYE

  • Fixtures

    Wednesday, 13 May
    Masters 1 vs BYE
    Masters 2 vs Hale 9.00pm Hale Turf

    Friday, 15 May
    J11/12 A Reserve Boys vs AW Reds 8.30pm UWA Turf-2

    Saturday, 16 May
    J5/6 B (White) Boys vs Lions (Red) 8.00am Tregonning Field
    J5/6 A Promotion Boys vs Modernians 9.00am Charles Veryard Res
    J5/6 B (Black) Girls vs Lions (Maroon) 9.00am Perry Lakes-4
    J5/6 A Reserve Girls vs YMCC 9.00am Perry Lakes-1
    J7/8 C Boys vs Southern River 10.00am Sutherlands Park
    J7/8 A Reserve Boys vs YMCC 10.00am HBF Arena
    J7/8 A Reserve Girls vs Melville 11.30am HBF Arena
    Womens 3 vs Ellenbrook 1.00pm HBF Arena
    Mens 5 vs Whitfords 2.00pm MacDonald Reserve
    Mens 6 vs Whitfords 3.30pm MacDonald Reserve
    Womens 1 vs Modernians 3.30pm UWA Turf-2
    Mens 2 vs Peel Rebels 5.30pm Mandurah Stadium
    Mens 4 vs Ellenbrook 5.30pm HBF Arena

    Sunday, 17 May
    J9/10 A Prom Boys vs AW Reds 8.30am Aquinas Turf
    J9/10 B Girls vs ECU Rangers 10.00am MacDonald Reserve
    J9/10 C Boys vs Southern River 11.30am MacDonald Reserve
    J11/12 B Girls vs Melville 11.30am Melville Grass-2
    Mens 3 vs Lions 12.30pm UWA Turf-2
    Womens 2 vs UWA 1.00pm UWA Turf-1
    Mens 1 vs BYE

    Monday, 18 May
    Masters vs Fremantle 7.00pm PHS-1